İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Gayrimenkül Yönetimi

Didim, Akbük, Kazıklı ve çevrelerinde Gayrimenkul Alım, Satım, Kiralama, Ekspertiz & Değerlendirme konularında 2005 Yılından itibaren hizmet vermektedir. Profesyonel kadrosu ve sektöre adını "Ege Emlak Didim eşittir Güven" olarak kazıyan geçmişiyle, 2009 Yılından beri aynı yer ve aynı isimle faaliyet göstermektedir. Siz değerli müşterilerimizi gayrimenkulde başarılı yatırıma ulaştırmak için buradayız.

Firmamız olarak müşterilerimizin gerek arsa kredisi, gerekse tüketici kredisi ihtiyaçlarına ücretsiz olarak asistanlık hizmeti sağlamaktayız, bu kredilerin temininde de hangi bankanın en uygun faizi uyguladığını araştırıp müşterimizi uzun ve yorucu bir süreçten kurtarmış oluyoruz. Aynı zamanda satış sonrası belediye beyan v.b. işlemlerinde de ücretsiz asistanlık hizmeti vermekteyiz. Tekrar satılmak veya başka bir şekilde değerlendirilmek istenilir ise yatırım danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz.

Firmamız satış sonrası ücretsiz asistanlık hizmeti vermekte, gerek eşya alımı, gerek tadilat, gerekse su & elektrik aboneliklerinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız, ayrıca firmamıza özel dosya masrafsız konut kredisi imkanlarından yararlanmak için iletişime geçiniz.

Satış süreci, detayları ve diğer seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için çekinmeden arayabilirsiniz.

UNUTMAYIN GAYRİMENKUL DÜNYADAKİ EN İYİ YATIRIM ARACIDIR...

Hizmetlerimiz
+90 256 811 0077
+90 507 220 9191

egeemlakdidim.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir